سلام دوستان . چند وقتی هست که دوره های vmware رو شروع کردم و برای پیاده سازی و ساخت یک آزمایشگاه نیاز به این مجموعه داشتم . متاسفانه سیستم کمی قدیمی هست و ورژن های جدید هم به شدت رم و سخت افزار بالایی نیاز دارند پس تقریبا تنها گزینه ای که برای ما باقی می مونه ورژن ۵.۱ این مجموعه هست که متاسفانه کمی نادر هست و مثل ورژن های ۵.۵ و ۶ قابل دسترس نیست .

لازم به ذکر است که md5 فایل ها رو قرار دادم تا مطمین بشیم درست و صحیح دانلود کردیم . این رو هم بگم که این مجموعه مستقیم از وب سایت vmware دانلود نشده پس هیچ گونه مسئولیتی در قبال آلوده یا دسترکاری بودن این فایل ها قبول نمی کنیم .

از اون جایی که دانلود به صورت یکجا شاید کمی ساخت باشه، من فایل های حجیم رو به چندین بخش تبدیل کردم که می تونید هر کدوم که راحت تر بودید رو دانلود کنید .

Download From OSLearn Server

 

نویسنده : ایمان همایونی
ایمیل نویسنده : info@OSLearn.ir
منبع : وب سایت او اس لرن – http://oslearn.ir
از مطالب وب سایت راضی هستید ؟ رضایت خودتون رو با دونیت به ما اعلام کنید. لطفا برای دونیت روی آیکون زیر کلیک کنید.
 حمایت مالی

درباره نویسنده :

ایمان همایونی هستم، از سال 2009 با گنو لینوکس فعالیت خودم رو در زمینه ی کامپیوتر و IT شروع کردم و تا الان موفق به گذروندن دوره هایLPIC 1 / LPIC 2 / VCP5-DCV / MCITP / CCNA / MTCNA شدم . مدتی در زمینه امنیت فعالیت هایی داشتم اما در حال حاضر تمرکز خودم رو بر روی مجازی سازی و لینوکس گذاشته ام .

تمام پست های من - وب سایت من