با سلام خدمت دوستان عزیز . تیم مدیریتی وب سایت او اس لرن در نظر دارد تعدادی محدود نویسنده پذیرش کند ، لذا از تمامی علاقمندان در هر سطح و دانشی برای پیوستن به تیم دعوت به عمل می آید .

حوزه های فعالیت نویسنده از موارد ذيل ميتواند باشد :

 

1. سیستم عامل ( ویندوز / لینوکس / یونیکس )

2. شبکه ( سیسکو / میکروتیک و … )

3. برنامه نویسی ( bash / python/ perl / CPP / php / java / تحت وب و … )

4. هک و امنیت ( شبکه / کلاینت / سرور / Web App و … )

 

همچنین از دوستانی که قصد انتشار مقالات خود را دارند دعوت می شود ، مقالات خود را در قالب پي دي اف از طريق ايميلي كه در پايان پست ميباشد ارسال نمايند  تا به اسم و مشخصات خودشان ، مقالات را در سایت منتشر شود.

در آخر از تمامی عزیزانی که قصد برپا سازی سایت و وبلاگ  مشابه زمينه فعاليت او اس لرن  دارند , دعوت می شود تا به کادر اصلی وب سایت او اس لرن بپیوندند تا در کنار یکدیگر تیمی قوی تر و وب سایتی بروز تر داشته باشیم .

لازم به ذکر است که علاقمندان می توانند به کادر اصلی مدیریت پرتال تبدیل شده و در تمامی امتیازات و … سایت و خدمات سهیم باشند .

 

برای ارتباط و هماهنگی های لازم با ایمیل info@OSLearn.ir در تماس باشید . با تشکر

درباره نویسنده :

ایمان همایونی هستم، از سال 2009 با گنو لینوکس فعالیت خودم رو در زمینه ی کامپیوتر و IT شروع کردم و تا الان موفق به گذروندن دوره هایLPIC 1 / LPIC 2 / VCP5-DCV / MCITP / CCNA / MTCNA شدم . مدتی در زمینه امنیت فعالیت هایی داشتم اما در حال حاضر تمرکز خودم رو بر روی مجازی سازی و لینوکس گذاشته ام .

تمام پست های من - وب سایت من