با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز , تغییراتی که در سایت در حال شکل گیری است که جزییات این طرح ها به شرح زیر است :

 

خرید آنلاین :

طی تغییراتی که گروه او اس لرن اعمال کرده است از این پس دسته ای از آموزش ها با مبلغی واقعا ناچیز به فروش می رسد . لازم به ذکر است که اکثر آموزش ها همچنان به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد و تنها دسته ای از آموزش ها به فروش می رسد . همچنین وب سایت او اس لرن (OSLearn.ir) پرداخت آنلاین کاربران خود را توسط سیستم امن زرین پال انجام می دهد.

 

kharid3جهت خرید و دانلود محصولات ( برنامه ها ، pdf ها ، فیلم های آموزشی و … ) کافیست در انتهای هر ارسال بر روی خرید کلیک کرده تا به درگاه امن زرین پال هدایت شوید . پس از پرداخت موفیت آمیز، سیستم برای شما رسید و فاکتور چاپ خواهد کرد و لینک دانلود همراه با جزییات خرید برای شما ایمیل خواهد شد.

 

دونیت و حمایت مالی :

در پایان تمامی ارسال ها امکان دونیت و حمایت مالی قرار گرفته است. برای این منظور کافیست بر روی گزینه حمایت مالی کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید تا در آن جا مبلغ دلخواه خود را جهت دونیت تعیین کنید.

نویسنده : ایمان همایونی
ایمیل نویسنده : info@OSLearn.ir
منبع : وب سایت او اس لرن – http://oslearn.ir
از مطالب وب سایت راضی هستید ؟ رضایت خودتون رو با دونیت به ما اعلام کنید. لطفا برای دونیت روی آیکون زیر کلیک کنید.
حمایت مالی

درباره نویسنده :

ایمان همایونی هستم، از سال 2009 با گنو لینوکس فعالیت خودم رو در زمینه ی کامپیوتر و IT شروع کردم و تا الان موفق به گذروندن دوره هایLPIC 1 / LPIC 2 / VCP5-DCV / MCITP / CCNA / MTCNA شدم . مدتی در زمینه امنیت فعالیت هایی داشتم اما در حال حاضر تمرکز خودم رو بر روی مجازی سازی و لینوکس گذاشته ام .

تمام پست های من - وب سایت من