با سلام خدمت تمامی علاقمندان هک، تست نفوذ و امنیت. در پست های قبلی در مورد دلایل اهمیت مقوله امنیت اطلاعات در کشورمان صحبت کردیم و گفتیم که در حال حاضر باید در تمامی زیمنه ها ( وب، شبکه، برنامه نویسی و … ) دید امنیتی داشت. امروز مجموعه ای رو جمع آوری کردیم که نتنها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است بلکه مباحث مختلفی همچون وب، شبکه، کلاینت، سرور و … را پوشش می دهد.

اگر به دنبال مجموعه ای میگردید که از روی آموزش های آن پیش بروید و دید کلی نسبت به امنیت وب، شبکه، کلاینت، سرور و … پیدا کنید، ما این مجموعه را پیشنهاد می کنیم.

OSLearn.ir_02OSLearn.ir_01OSLearn.ir_03

 

 

 

 

OSLearn.ir_05OSLearn.ir_06OSLearn.ir_04

 

 

 

 

 

نکته : شرط اصلی ایمن سازی شبکه، سیستم عامل، وب و … شناخت راه های نفوذ و بستن آن ها می باشد.

نکته : این مجموعه به منظور بالا بردن آگاهی و سطح علمی هر چه بیش تر متخصصین کشور و همچنین بالا بردن امنیت وب سایت ها و شبکه های کشور منتشر شده است.

نکته : تمامی فیلم ها مشاهده شده و تسلط نسبی ای بر روی مباحث داریم، لذا سوالات و ابهامات شما را با کمال میل پاسخگو هستیم.

 

دانلود فایل PDF پارت اول

دانلود قست اول ( فیلم آموزشی – ۳۵ دقیقه )

 

دانلود فایل PDF پارت دوم

 

دانلود فایل PDF پارت سوم

دانلود پارت سوم ( فیلم آموزشی – ۲ ساعت و ۸ دقیقه )

 

نویسنده : ایمان همایونی
ایمیل نویسنده : info@OSLearn.ir
منبع : وب سایت او اس لرن – http://oslearn.ir
از مطالب وب سایت راضی هستید ؟ رضایت خودتون رو با دونیت به ما اعلام کنید. لطفا برای دونیت روی آیکون زیر کلیک کنید.
حمایت مالی

درباره نویسنده :

ایمان همایونی هستم، از سال 2009 با گنو لینوکس فعالیت خودم رو در زمینه ی کامپیوتر و IT شروع کردم و تا الان موفق به گذروندن دوره هایLPIC 1 / LPIC 2 / VCP5-DCV / MCITP / CCNA / MTCNA شدم . مدتی در زمینه امنیت فعالیت هایی داشتم اما در حال حاضر تمرکز خودم رو بر روی مجازی سازی و لینوکس گذاشته ام .

تمام پست های من - وب سایت من